Ciğerci Niyazi Usta

Alışılmışın dışında özenle hazırlanmış bir lezzet; Gurme Hamburger

Günümüz de fastfood ile beraber hızlıca evrimleşen hamburger sektörü yanında kalitesiz ve lezzetten yoksun ürünleri de beraberinde getirdi. Eti incecik içindeki garnitürü taze olmayan hamburgerler yemeğe mahkum edildik adeta.

Ustalarımız bu konuda bir şey yapılmasını düşünerek sizler için özenle hazırlanmış bir hamburger yarattılar; Gurme Hamburger!

Dinlendirilmiş etle hazırlanmış, tuzu ve baharatları tam kıvamında olan 160 gr. köftesi, kendi bahçemizden topladığımız domatesi arasında kornişon turşusu, köftenin üstünde nefis orijinal cheddar peyniri ve jambonuyla özel olarak hazırladığımız ekmeğinin arasında nefis bir lezzet şöleni; Gurme Hamburger… Tabi ki yanında taze taze kesilmiş elma dilim patatesleri unutmamak lazım…

Ustalarımız bu eseri, siz et sever müşterilerimiz için düşünmüş ve tasarlamıştır. Kaliteli hamburger yemenin yeni adresi, Ciğerci Niyazi Usta !

Geniş et menümüzün yanında ustalarımızın eseri “Gurme Hamburger”i yemeğe sizleri Olin ve Çarşı şubelerimize bekliyor ve ya evde, iş yerinde yemek için www.cigerciniyaziusta.com.tr ‘den sipariş vermeye davet ediyoruz.

Lezzetin Doğru Adresi, Ciğerci Niyazi Usta!

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Kapat